Naujienlaiškio prenumeratos taisyklės


Naujienlaiškio prenumerata yra nemokama.

UAB „Čia Market“ naujienlaiškis skirtas informuoti prenumeratorius apie įmonės parduodamas prekes, vykdomas nuolaidas, akcijas bei konkursus. Sukaupta informacija ar/ir duomenys bus naudojami tik naujienlaiškių siuntimo paslaugos tikslais.

Su naujienlaiškio prenumeratoriais jų nurodytu registracijoje tel. numeriu arba el. paštu galime susisiekti dėl technologinių nesklandumų, kai neveikia mūsų programinė įranga, dėl programinės įrangos bei internetinio adreso atnaujinimo arba pakeitimo, dėl jų pateiktų duomenų profilio anketoje verifikavimo ir patvirtinimo, dėl narystės nutraukimo priežasčių sužinojimo.

Kiekvienas UAB „Čia Market“ naujienlaiškio prenumeratorius turi teisę bet kada pakeisti prenumeratą arba nuo prenumeratos visiškai atsisakyti. Atsisakyti mūsų naujienlaiškių galėsite keisdami nustatymus ciaplius.lt svetainėje arba parašydami mums savo pageidavimą e-pašto adresu pagalba@ciamarket.lt arba paspausdami naujienlaiškio apačioje esančią nuorodą. Mes Jūsų duomenis panaikinsime (sunaikinsime) per 7 darbo dienas ir Jūs nebegausite mūsų naujienlaiškių.

Prenumeratoriai turi teisę susipažinti su savo asmens duomenimis, reikalauti ištaisyti neteisingus, neišsamius, netikslius savo asmens duomenis, reikalauti apriboti duomenų tvarkymo veiksmus (išskyrus saugojimą) ar sunaikinti duomenis (kai atšaukiamas sutikimas), teisę į duomenų perkeliamumą (gauti iš arba perduoti asmens duomenis nurodytam valdytojui).

Užsiprenumeravę UAB „Čia Market“ naujienlaiškį, Jūs sutinkate, kad įmonė tvarkytų Jūsų pateiktus asmens duomenis tiesioginės rinkodaros tikslais.

Išsiuntus pranešimą, UAB „Čia Market“ gali rinkti statistinius duomenis apie Jūsų elgesį su pranešimu, pavyzdžiui, ar atidarėte el. laišką, kokias nuorodas paspaudėte, kokiu įrenginiu naudojotės ir kokios jo techninės savybės.

UAB „Čia Market“ tai daro sekdamas registruojamą informaciją apie Jūsų prieigą prie naujienlaiškyje skelbiamos informacijos.

UAB „Čia Market“ įsipareigoja neperduoti tretiesiems asmenims duomenų, kuriuos prenumeratorius pateikė užsakydamas UAB „Čia Market“ naujienlaiškį (išskyrus naujienlaiškio siuntimui būtinos informacijos perdavimą įmonei, vykdančiai UAB „Čia Market“ naujienlaiškio siuntimą).

Prenumeratoriaus duomenys bus saugomi tiek, kiek tai yra tinkama atsižvelgiant į numatytą ir teisėtą duomenų naudojimo būdą; šiuo atveju duomenis mes saugome tiek, kiek yra būtina naujienlaiškio siuntimui, t.y. iki naujienlaiškio atšaukimo, nebent pagal teisės aktus būtų reikalaujama kitaip. Nebereikalingi asmens duomenys bus šalinami tokiu būdu, kad jų konfidencialumui nekiltų joks pavojus.

Jūsų asmens duomenys bus saugomi asmens duomenų teisinę apsaugą reguliuojančių teisės aktų nustatyta tvarka.

Jūsų teises taip pat gina Lietuvos Respublikos Vartotojų teisių apsaugos įstatymas ir kiti teisės aktai.