Lojalumo sistemos naudos


 ČIA PLIUS pinigai ir nuolaidos

Čia plius pinigai– kortelėje kaupiasi 1% nuo pirkinių sumos, (išskyrus pinigai negrįžta perkant tabako gaminius, alkoholio gėrimus, lojalumo akcijos prekes ir perkant trečiųjų asmenų teikiamas prekes ar paslaugas-išankstinio mokėjimo kortelių papildymus, draudimo paslaugas, loterijos bilietus, superkamą ar keičiamą tarą, depozitą ir pan.) .

 Nuolaidos kasdien:

  • Pirmadienis – maltai kavai ir kavos pupelėms -30%
  • Antradienis – fermentiniam sūriui -20%
  • Trečiadienis – konservuotoms daržovėms -20%
  • Ketvirtadienis – rūkytai žuviai -20%
  • Penktadienis – pagaminta „Čia“ pyragams -20%
  • Šeštadienis – atvėsintai paukštienai -20%
  • Sekmadienis – buitinei chemijai ir popieriaus gaminiams -40%

 Geriausi rytai senjorams

  • nuo 8val ryto iki 10val. 10% nuolaida visam pirkinių krepšeliui. (netaikoma alkoholiui, tabakui, GSM, loterijai, užstatui, akcijos prekėms)

 

Kortelėje sukauptų ČIA PLIUS pinigų galiojimo laikotarpis yra 1 (vieneri) metai.

Seniausiai sukaupti ČIA PLIUS pinigai panaudojami pirmiausiai.

Nepanaudoti ČIA PLIUS pinigai anuliuojami, į grynuosius pinigus nekeičiami ir kortelės turėtojui nekompensuojami.


ČIA PLIUS lojalumo programos naudos ir naudojimo sąlygos

Lojalumo programos taisyklės ir nauda klientui

Perkant parduotuvėse ČIA, pateikus/ pasinaudojus savo lojalumo kortele ČIA PLIUS kaupiami ČIA PLIUS pinigai 1% nuo kiekvieno pirkinio sumos (išskyrus pinigai negrįžta perkant tabako gaminius, alkoholio gėrimus, lojalumo akcijos prekes ir perkant trečiųjų asmenų teikiamas prekes ar paslaugas-išankstinio mokėjimo kortelių papildymus, draudimo paslaugas, loterijos bilietus, superkamą ar keičiamą tarą, depozitą ir pan.)

ČIA PLIUS pinigai pradedami kaupti tik tuo atveju, kai kortelės turėtojas perka pirkinį, kurio vertė yra ne mažesnė nei 0,5 Eur. 1 (vieno) ČIA PLIUS pinigo vertė yra 1 (vienas) euras. Sukauptais ČIA PLIUS pinigais galima padengti iki 99% pirkinio sumos. Kortelėje sukaupti ČIA PLIUS pinigai į grynuosius pinigus nekeičiami.

Kortelėje sukaupti ČIA PLIUS pinigų galiojimo laikotarpis yra 1 (vieneri) metai. Seniausiai sukaupti ČIA PLIUS pinigai panaudojami pirmiausiai. Nepanaudoti ČIA PLIUS pinigai anuliuojami, į grynuosius pinigus nekeičiami ir kortelės turėtojui nekompensuojami.

Sukauptų ČIA PLIUS pinigų likutį kortelės turėtojai gali matyti kvite ir savitarnos svetainėje.

Prekių grąžinimo atveju už pirktą prekę (-es) suteikti ČIA PLIUS pinigai nuskaitomi iš Kortelės sąskaitos. Jei kortelėje esantis ČIA PLIUS pinigų likutis nepakankamas, kortelės turėtojas skirtumą turi sumokėti grynaisiais. Jei perkant prekę buvo panaudoti ČIA PLIUS pinigai, nusprendus grąžinti prekę (-es), ČIA PLIUS pinigai grąžinami į Kortelės sąskaitą.

Bendrovė pasilieka sau teisę atsisakyti suteikti kortelės turėtojui lojalumo programos ČIA PLIUS naudas, turint įtarimų, kad jas siekiama gauti apgaulės būdu.

Aktuali ir detali informacija apie Kortelę ir taikomas nuolaidų programos naudas yra teikiama internete adresu www.ciamarket.lt, nemokamu telefonu +370 444 22222 arba el. paštu korteles@ciamarket.lt.